Predaj

Tu Vám prinášame základné postupy, pokyny a podmienky. Pre úplné informácie a podmienky konkrétneho nákupu, kontaktujte našich predajcov, ktorí Vám ochotne poskytnú potrebné informácie.

Motocykle, ktoré nie sú v predajni, alebo v sklade, je nutné objednať. V prípade, že konkrétny model sa objednáva a je na centrálnom sklade, dodacia lehota je zvyčajne 3 až 5 pracovných dní.
V prípade, že model nie je skladom dodacia doba môže byť podstatne dlhšia.

Motocykle, ktoré sú v predajni, alebo v našom sklade sú ihneď k odberu. Po zložení zálohy vo výške 15% z ceny Vám bude motocykel pripravený k odberu.

O dostupnosti jednotlivých modelov a farebných prevedení kontaktujte našich predajcov.

Informácie o skúšobných jazdách Vám poskytnú naši predajcovia. Skúšobná jazda je samozrejme zdarma. Počítajte prosím však so zálohou na motocykel vo výške 15% z predajnej ceny motocykla.

Motocykel môžete zaplatiť v zásade niekoľkými spôsobmi:

  1. v hotovosti
  2. prevodom na účet
  3. na leasing
  4. na spotrebiteľský úver


Platbu v hotovosti môžete realizovať v mene EUR.

Náš bankový účet máme vedený v SLSP, a.s.  Vklady a prevody z tejto banky vidíme okamžite, prevody z iných bánk zvyčajne do 3 dní.

V prípade leasingu, alebo spotrebiteľského úveru kontaktujte našich predajcov, ktorí Vám radi poskytnú presné informácie, resp. vypracujú leasingovú, alebo úverovú kalkuláciu podľa Vašich požiadaviek.


Generačný čas: 1.2571811676ms, CMS system created by mr.Puetro